24 Mart 2010 Çarşamba

Miller Freshtival'in Mekanı Belli Oldu!


Müziğin ve eğlencenin vazgeçilmez markası Miller’ın düzenlediği, Türkiye’nin en “taze” müzik festivali Miller Freshtival, 29 Mayıs’ta Maçka Küçükçiftlik Parkı’nda gerçekleşecek. İngiliz müzisyen “Mika” yı müzikseverlerle buluşturacak olan Miller Freshtival’in biletleri bugün biletix üzerinden satışa çıkıyor.

Farklı tarzı, eğlenceli sahne performansı, renkli kişiliği, inanılmaz enerjisi ve mutluluk veren şarkılarıyla tüm dünyada beğeni toplayan Mika, Türkiye’nin en taze festivali

Miller Freshtival’de sahne alacak.

Müzik dünyasının sıkı takipçileri için taze müzikleri ve müziğe taze dokunuşlar yapan yorumcuları Türkiye’ye getiren “Miller Freshtival”, 29 Mayıs 2010 tarihinde bu yıl 2. kez gerçekleşecek. Festival biletleri bugün biletix üzerinden satışa çıkıyor.

Miller Freshtival, “Mika” ile beraber sahne alacak olan ve önümüzdeki günlerde açıklanacak olan surpriz sanatçı ve grupların yanında, geçen sene olduğu gibi festival alanındaki aktiviteleri ile de müzik severlere unutulmayacak bir gün geçirtecek. Festival bu yıl Maçka Küçükçiftlik Parkı’nda gerçekleşecek.

Grace Kelly single’ı ile tüm dünyada yaptığı çıkışın ardından 3 milyon satış rakamına ulaşan ve “Relax” isimli parçası ile beğenileri toplayan Mika, farklı ses rengi ve piyano çalma yeteneğiyle de kaliteli müzikseverlerin sevgisini kazanmış durumda.

Mika hakkında: 1983 senesinde Beyrut’ta doğan İngiliz müzisyen Michael Holbrook Penniman yani sahne ismiyle Mika, Amerikalı bir babanın ve Lübnanlı bir annenin beş çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. 2007 yılındaki “Life In Cartoon Motion” adlı ilk albümü öncesi reklam müzikleri hazırlayan Mika, ilk kez 2006 Eylül ayında BBC Radio 1’da müzikseverlerle buluştu. İlk single’ı “Relax, Take It Easy” sadece internet üzerinden yayınladı.“Life In Cartoon Motion” albümünün prodüktörlüğünde Greg Wells ile çalışan Mika, bu albümle İngiltere listelerinde 1 numara olmayı başardı. Müzisyen, “Grace Kelly” single’ı ile İngiltere listelerinde yedi hafta boyunca 1 numarada kaldı. Mika 2009 yılının eylül ayı sonunda 2. albümü “The Boy Who Knew Too Much” ‘ı yayınladı.

0 comments:

Yorum Gönder