21 Mayıs 2010 Cuma

Bu Cuma Gecesi Ne Yapmalı Vol.2 - Robots In Disguise @ Ghetto

Electro-pop sahnesinin en çılgın ve renkli “robot”ları Robots In Disguise, 21 Mayıs Cuma gecesi Carlsberg sponsorluğunda düzenlenecek canlı performanslarıyla Ghetto sahnesinden tüm İstanbul’a enerji aktaracak!

Riot Grrrls; Dee Plume ve Sue Denim’den mütevekkil Robots In Disguise, IAMX’in beyni Chris Corner’ın desteğiyle 2000 yılında kuruldu. Modern, çılgın ve renkli pandomimci imajları ve müziklerindeki özgünlükle, yaratıcısından bir parça taşıdıklarını da belli ediyorlar.

Transformers’ın “robots in disguise” modu, sürekli bir parti hazırlığında olan Liverpool’lu electro-pop grubunun kostümünü açık ediyor. Robots in Disguise, disco punk robotlar olarak, agresif ve “dirty” bir elektronik müzik icra ediyor. Sahnedeki robotların mekanik dansları, cyber vokalleri ve bir saniye bile durmayan sahne atraksiyonlarıyla electroclash dalgasının en güzel robotları oluveriyorlar. Gecenin kraliçeleri kesinlikle onlar!

Carlsberg’in katkılarıyla ve Charm Music işbirliği ile düzenlenen gecede, robot kızlardan önce İstanbul’un başarılı indie-electro duo’su Bon Mod sahne alacak.

0 comments:

Yorum Gönder